Nasza strona używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
(Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, odśwież stronę aby zlikwidować ten komunikat)

Skup Konsol do Gier. Wycena on-line.

Wypełnij formularz w celu wstępnej wyceny. Jeśli wycena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca zapraszamy do naszych punktów skupu lub umówimy do Ciebie darmowego kuriera po odbiór konsoli.

Procedura Sprzedaży:
1. Wypełnij formularz
2. Poczekaj na wycenę konsoli
3. Zaakceptuj cenę i wskaż datę odbioru konsoli
4. Zapakuj przesyłkę i przekaż darmowemu kurierowi DHL
5. Odbierz przelew w 48h


O nas

Kilka słów o naszym serwisie SkupKonsol.pl

SkupKonsol.pl prowadzona przez spółkę NovaGsm rozpoczęła działalność w 2003 roku. Od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku pierwotnego oraz wtórnego obrotu elektroniką. Wyszliśmy do klienta odpowiadając na jego zapotrzebowania. Dzięki wieloletnim i szerokim kontaktom, jakie posiadamy na rynku rtv, konsol i gier,  staramy zapewnić klientowi najwyższe ceny skupu konsol, a co najważniejsze bezobsługowy skup. Nasi stali Klienci cenią sobie w szczególności profesjonalne podejście do skupu konsol oraz terminowość w wykonywanych transakcjach. 

Obserwując rynek konsol do gier oraz tendencje w kierunku web serwisów, dostarczyliśmy możliwość odprzedaży nowych i używanych konsol do gier.

Zawsze o krok przed konkurencją.

Nasza platforma skupu konsol za pomocą naszej firmy kurierskiej jest 100% bezpieczna oraz całkowicie darmowa.

Cieszymy się zaufaniem wielu firm, które stale korzystają z naszych usług.

 

Pozdrawiamy, zespół SkupKonsol.pl